Hi, Barbie

Kdo by neznal blonďatou postavičku, kterou už nepaměti chtěla vlastnit každá malá holčička. Společně s Kenem tvořili pár párů, i když byli z plastu. Tato hračka nebyla zvláštní jen tím, že si s ní dívky hrály, ale výrobci si s ní tak vyhráli, že připomínala skutečnou ženu tehdejší doby. V dámské módě frčely „zvonáče“ a „džiska“, tak je musela mít i Barbie.

Nasednout do kabrioletu, jede se na výlet!

Kromě perfektně padnoucích bot a plného šatníku oblečení měly tyto panenky ještě další vymoženosti. Tak například měli obrovský dům, ve kterém nechyběly židle se stolem, kuchyňská linka, postel, ale i toaleta. Ale to není všechno, v kuchyni nechyběly hrníčky, talířky, ale například i zelenina, protože blondýnka s mírami devadesát, šedesát, devadesát, si musela udržovat vyrýsovanou postavu. A když se zachtělo krásce jet na výlet k vodě, Ken nastartoval kabriolet, a jelo se.

This entry was posted on Čtvrtek, Říjen 6th, 2016 at 10:08 and is filed under Nezařazené. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Post Not Found

Sorry, no posts matched your criteria.